Garso Kelionė

Artimi Garsai / Būgninom

Skambės gongai, unikalus “Bugninom“ lietuviškas didysis BŪGNAS (1,5 m skersmens), mažieji šamaniški būgnai, hangai, sielos stygas virpinanti violončelė, bus gerklinio dainavimo bei ramybę skleidžiančių Tibeto dainuojančių bei krištolo dubenų vibracijų.

Garso meditacija yra viena iš tų veiklų, kai protas nejučia paspaudžia tą pauzę ir atidaro duris į tylos erdvę be išorinio triukšmo. Garsai leidžia nurimti mūsų vidui ir švelniai sudėlioja išsibarsčiusias mintis į lentynėles, perjungia smegenis į regeneracines veikimo bangas. Leiskite Jus pakviesti ir kartu patyrinėti šias pakitusias vidines būsenas, paspausti restarto mygtuką garso kelionės metu. Garsai padės išlaisvinti, tai kas mes iš tikro esame.

Studijos „Artimi garsai“ įkurėjai Karolina ir Tadas Šimkai.

Karolina – intuityvi muzikė, garso terapijos, gongo ir dainuojančių Tibeto dubenų garso masažo praktikė, muzikinių-garso kelionių bei meditacijų vedlė, intuityvaus grojimo dirbtuvių ir edukacijų iniciatorė. Su muzika ir garsais draugauja nuo mažų dienų, violončelės stygomis jos pirštai bėgioja 28 metus, intuityvų grojimą praktikuoja jau 16 metų.

Tadas – intuityvaus, gerklinio ir obertoninio dainavimo praktikas bei etnokultūrinių muzikos instrumentų kalbintojas. Muzikinių kelionių ir improvizacinių kūrybinių dirbtuvių vedantysis. Garso terapijos, gongų ir dainuojančių Tibeto dubenų garso masažo praktikas. Tadas ne tik muzikuoja, bet ir yra dailininkas, gatvės meno skleidėjas, 10 metų sėkmingai vystantis studijos „Gyva grafika“ veiklą.

facebook.com/artimigarsai

„Bugninom“. Būgnų meistrai Mindaugas ir Asta Špokauskai

Mindaugas ir Asta eina savęs pažinimo, saviugdos keliu. Atradus būgnų meditacijos praktikas, kilo mintis pagaminti būgną. Būgnas skambėjo nuostabiai ir vedė į gilią meditaciją. Jau 7 metus einant šiuo keliu, Mindaugas pradėjo vis labiau jausti, kad yra tarpininkas, per kurį reiškiasi būgno gimimas. Tobulėjantys gamybos įgūdžiai leidžia vis laisviau reikštis kūrybai. Būgnai kuria naujas, ypatingas erdves.

Asta būgno gamybos procese sutinka naują būgną, jį apvalo, įkrauna intencijomis, išaliejuoja odą – paruošia būgną naujam šeimininkui.

facebook.com/bugninom