Gitaros technikos tobulinimo pamoka pažengusiems (reikalingas instrumentas)

Adrian DiMatteo

Šis gitaros seminaras skirtas žmonėms, kurie jau turi pagrindinius instrumento pagrindus (žino kaip derinti gitarą, groti akordus / pirštų rinkimo raštus / geba groti paprastas dainas ir pan.).

Praktikos metu dalyviai tobulins savo techniką, mokysis išnaudoti metronomo galimybes, sužinos apie ritmo, greičio ir stabilumo sustiprinimo galimybes. Adrianas DiMatteo koncertavo visame pasaulyje ir įgijo džiazo gitaros atlikėjo laipsnį garsiojoje Eastmano muzikos mokykloje. Ten beveik dešimtmetį studijavo muzikos teoriją, atlikimą, istoriją ir klausos lavinimo įgūdžius.

Adrianas DiMatteo (B.M. Eastman School of Music, 2012 m.) yra „Sonic Institute“ įkūrėjas. Tai tarptautinis atlikėjas ir įrašų autorius, muzikos pedagogas, programėlių kūrėjas ir garso meditacijos pagalbininkas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį muzikos pasaulyje. Adrianas keliavo į daugiau nei 30 šalių – tyrinėjo garsą, kalbą, muzikinę kultūrą ir kaip tai veikia individualią ir kolektyvinę gerovę. Jis yra maestro Manuelio Rufino mokinys ir „Music That Heals“ atstovas, siūlantis muzikinę patirtį tūkstančiams žmonių ligoninėse, hospisuose, pagyvenusių žmonių priežiūros įstaigose ir vaikų centruose.

Šeštadienis
Koriukų stoginė
14:30 Gitaros technikos tobulinimo pamoka (reikalingas instrumentas)
Adrian DiMatteo
adriandimatteo.com