Integrali veido yoga

Inga Marcel

Esu smuikininkė, profesionali atlikėja, sertifikuota veido/integralios jogos trenerė bei sertifikuota integralios nutriciologijos specialistė. Daugelį metų gyvenau užsienyje,daug keliavau po įvairias šalis ir nuolat mokiausi pažinti kūno sąveiką, ryšį su subtiliaisis mūsų kūnais ir energetiniais centrais. Šiuo laikotarpiu dažnai būnu Lietuvoje ir dalinuosi patirtimi bei žiniomis su visais, kuriuos tai domina.

Praktikos veikia trijuose lygmense – fiziniame, emociniame ir energetiniame. Į praktikas , kuriomis dalinuosi integravau visas žinias, kurias įgyjau keliaudama ir besimokydama pas įvairius mokytojus pastaruosius dešimt metų.

Su metais stebime pakitimus savo veide ir tai dažnai iš mūsų kelia liūdesį giliai širdyje. Kadangi nežinome tiksliai ką daryti – dažnai nedarome nieko ir pasirenkame "ignoruoti" tai ko negalime pakeisti ...

Gera žinia, jog galime labai daug pakeisti – tam reikia trupučio žinių ir įkvėpimo praktikuoti! Apie psichosomatikos poveikį veidui ir kūnui bei ką daryti su tuo daryti aš dalinsiuosi PRAKTIKUME:

Veido diagnostika: Bioaktyvūs taškai ir psichosomatika veide

Veide, kaip ir kūne turime visų septynių čakrų ir vidaus organų projekcijas.

Sutrikusi energetinio centro funkcija neišvengiamai matoma veide. Todėl integralioje veido jogoje dirbama holistiniu principu: integruojamas visas kūnas, nes veidas – mūsų kūno sveikatos, vidinio gyvenimo, emocijų ir netgi subtiliųjų kūnų veidrodis. Jis tiesiog transliuoja mūsų kūne ir sieloje vykstančius procesus.

Integrali veido Joga yra nuostabus įrankis emocijų paleidimui ir harmonizavimui, pasąmonės traumų/ blokų išlaisvinimui, vidaus organų, limfos, hormoninės sistemos stimuliavimui. Taipogi raumenų atpalaidavimui, kraujotakos ,limfotakos, deguonies priplūdimo į veidą suaktyvinimui. Būtent tai sąlygoja veido raukšlių nykimą bei odos regeneraciją, estetinius ir gydomuosius procesus.

Praktikuodami patiriame ne tik ryškius pokyčius veide ir kūno estetikoje, bet ir transformuojantį , gydantį kūną ir dvasią praktikų poveikį. Veido Joga veikia “veidrodiniu principu” įtakoja netgi emocijų, pasąmonės blokų paleidimo procesus . Apie tai nuoširdžiai dalinsiuosi praktikume renginio metu.

Sekmadienis
Raudonoji palapinė
10:00 Integrali Veido Yoga
Inga Marcel